Női egészség

18 napra jött meg

#menstruáció #menzesz #nőgyógyász

Kedves szakértők!

Olyan problémám lenne mióta szültem, 6.hét után szépen meg is jött, eleinte összevissza jött, majd beállt 23 naposra (szülés előtt is így volt), most 18 nap után ismét megjött. A kérdésem az lenne, hogy ez természetes, illetve lehet ebből gond? Azért ez már nekem is kicsit kellemetlen, hogy ilyen gyakori. Fogamzásgátlót nem szednék emiatt, mert szülés előtt teljesen elmúlt a menzeszem tőlük(többet próbáltunk). Természetes úton szültem. Problémamentes terhességem volt.

Nagyon szépen köszönöm.

Szakértői válaszok

Még nem érkezett válasz a kérdésre.