Leiden mutáció V
#mthfr# #leidenmutáció
Kedves szakértők!
Leiden mutáció V - öm van, plusz MTHFR heterozigóta is bebizonyosodott! Tavaly júliusban a 39. héten elvesztettük a kislányunkat! A placenta vizsgálatából az derült ki, hogy elzáródott egy ér, de nem tudjak mitől ! Azt mondják semmi köze az én kórelőzményemhez, van egy egészséges kislányom aki 4 éves és vele is meg a 2.babával is szúrtam a heparint! Az mthfr most szülés után derült ki! Szeretnénk újra babát, de eddig még nem jött össze! Mit tudnék csinálni hogy össze jöjjön a baba és hogy ne történjen meg még egyszer? Németországban élek és úgy érzem mintha itt félvállról vennék! Jelenleg femibion 0 szedek a metafolin miatt, de úgy igazan nincs infóm róla hogy ez az mthfr mi is igazan vagy a várandósság alatt van-e valami teendő vele? Köszönöm ha kapok választ